Hukuki Şartlar

0

HicriTakvim.org web sayfasının tüzel kişiliği Hicri Takvim Araştırmaları Derneği’ne aittir. Portalla ilgili her türlü resmî ve hukuki konuda Hicri Takvim Araştırmaları Derneği yetkilidir.

Web sayfamızda yer alan tüm bilgi, doküman, fotoğraf, video, metin vb. tüm içerik, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, kopyalanamaz, işlenemez, yeniden iletime konu yapılamaz. Tüm hakları saklıdır.

Daha önce başka yerlerde yayınlanmış olan yazılara kaynak belirtilerek sitede yer verilebilir.

Yazıların içeriğinden yazarları sorumludur.

Web sayfalarımızda yer alan ve mevzuat uyarınca (5846 sayılı Kanun m.1/B-a) “eser” niteliği taşıyan tüm İçerik, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile uluslar arası hukuk ilkeleri kapsamında olup, korunmaktadır.

İçerik, hiçbir koşulda ticari amaçla kullanılamaz, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka yer (web sayfaları dahil) yada iletişim veya iletim araçları vasıtasıyla yayımlanamaz. Aksi yönde hareket edenler hakkında yasal işlem yapılır.

Sitedeki duyuruların içeriğinden HicriTakvim.org sorumlu değildir.  Duyurular yalnızca haber amacı taşır.

Ayrı pencerede açılan bağlantıların sitemizle hukuki bir ilişkisi bulunmamaktadir. İlgili bağlantıların içerikleri üzerinde HicriTakvim.org’un herhangi bir kontrolü ve sorumluluğu yoktur.

HicriTakvim.org web sayfası 5651 sayılı BİLİŞİM ORTAMINDA YAPILAN YAYINLARIN DÜZENLENME KANUNU kapsamında gerekli yasal yükümlülükleri yerine getirir.

HicriTakvim.org web sayfası üyelerinin ad-soyad, e-posta vb. hiçbir kimlik ve iletişim bilgisini üçüncü şahıslarla paylaşmaz.

HicriTakvim.org web sayfası, sayfayı ziyaret eden okurların elektronik ortam kimlik bilgilerini (IP numarası vb.) üçüncü şahıslarla paylaşmaz.

Sayfalarımızın içeriğini (doğrudan yada üye olmak suretiyle) kullananlar, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırlar.

Share.

Yazar Hakkında

Yorum yaz